Ogłoszenia Parafialne XXII Niedziela Zwykła 2.09.2018 r.

XXII NIEDZIELA 2.09.2018.

1. Dzisiaj I Niedziela miesiąca, wspólnotę Żywego Różańca zapraszam na krótkie spotkanie po Mszy św. o godz. 9.00. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

1. Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

1. Młodzież z III klasy gimnazjum i z 8 klasy szkoły podstawowej, która przygotowuje się do bierzmowania zapraszam na Mszę św. i spotkanie we wtorek o godz. 18.00.

1. Zapraszam na pierwszy po wakacjach Krąg biblijny w czwartek po Mszy św.

1. W tym tygodniu I czwartek miesiąca. Zapraszam na adorację w intencji powołań, za powołanych oraz w intencji kapłanów o godz. 17.30.

1. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwy do Serca Jezusowego i adoracja do godz. 20.00. Okazja do spowiedzi także podczas adoracji.

1. Chorych odwiedzę z Komunią św. w piątek od godz. 9.00.

1. Ministrantów i kandydatów zapraszam na pierwszą po wakacjach zbiórkę w sobotę o godz. 9.00 w kościele.

1. W przyszłą niedzielę wyrusza Piesza Pielgrzymka na odpust w Sobocie. Pątnicy wyruszają spod kościoła o godz. 7.30.

1. Msza dożynkowa, podczas której dziękować będziemy za tegoroczne plony będzie w przyszłą niedzielę o godz. 9.00.

1. Trzeci Parafialny Festyn Rodzinny odbędzie się dzisiaj. Początek po Mszy św. o godz. 11.00. Przewidujemy wiele atrakcji m. in. koncert przebojów, pokaz wytwarzania naczyń z gliny, pokaz mielenia mąki w żarnach i ubijania masła, licytację obrazów, dmuchańce dla dzieci, konkurs strzelecki, gry i zabawy dla dzieci, dania z grilla i nie tylko, watę cukrową, popcorn i wiele innych atrakcji. Będzie także loteria, każdy los stanowi cegiełkę na remont prezbiterium i każdy los wygrywa, a ok. godz. 16.15 będzie losowanie atrakcyjnych nagród głównych. Cały dochód z festyny przeznaczony jest na remont prezbiterium.

1. Dziękuję panu Jerzemu za załatwienie stojaka do rowerów, a panu Sylwestrowi za jego zamontowanie przed kościołem.

1. W tym tygodniu na konto parafii wpłynęło 100 zł. „Bóg zapłać” za złożoną ofiarę.

1. Przyjmuję już intencje Mszalne na I półrocze 2019 roku.

1. Polecam Prasę Katolicką.