Ogłoszenia Parafialne XX Niedziela Zwykła 19.08.2018 r.

XX NIEDZIELA ZWYKŁA 19.08.2018.

1. Dzisiaj po Maszach św. wyjeżdżam na krótki urlop. Z tej racji biuro parafialne w tym tygodniu nie będzie czynne

1. Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

1. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość NMP Częstochowskiej. Podczas Mszy św. o godz. 9.00 odnowimy Jasnogórskie Śluby Narodu.

1. Wojewódzko – Archidiecezjalne Dożynki Wielkopolskie odbędą się w Poznaniu na Malcie w przyszłą niedzielę 26 sierpnia. O godz. 13.00 będzie Msza św. pod przewodnictwem ks. Biskupa Grzegorza Balcerka. Szczegółowy plan uroczystości wywieszony jest w kruchcie kościoła. Zachęcam do wspólnego dziękowania za tegoroczne plony.

1. Trzeci Parafialny Festyn Rodzinny odbędzie się w niedzielę 2 września. Tak jak w zeszłym roku uprzejmie proszę o pomoc w zorganizowaniu loterii, w której każdy los wygrywa. Proszę o przyniesienie gadżetów na nagrody.

1. W zeszłą niedzielę na KUL, WT UAM i szkoły katolickie naszej Archidiecezji zebraliśmy 1230,80 zł, a w środę na Caritas zebraliśmy 1004,70 zł. „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary.

1. Polecam Prasę Katolicką.