Ogłoszenia Parafialne XIX Niedziela Zwykła 12.08.2018 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 12.08.2018.

 

 

  1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na KUL, WT UAM i szkoły katolickie naszej Archidiecezji

 

  1. Biuro Parafialne będzie jutro wyjątkowo czynne od 19.45 do 20.30

 

  1. Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

  1. W środę przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP, zwana też Świętem Matki Boskiej Zielnej. Z tej racji wtorkowa Msza św. będzie już z Uroczystości. W środę Msze św. jak w niedziele. Na Mszy św. o godz. 11.00 dwie Siostry Misjonarki złożą śluby wieczyste. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach. Błogosławieństwo ziół i kwiatów na każdej Mszy św. Przed kościołem zbierać będziemy ofiary na Caritas Archidiecezjalną.

 

  1. Wojewódzko – Archidiecezjalne Dożynki Wielkopolskie odbędą się w Poznaniu na Malcie w niedzielę 26 sierpnia. O godz. 13.00 będzie Msza św. pod przewodnictwem ks. Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego. Szczegółowy plan uroczystości wywieszony jest w kruchcie kościoła. Zachęcam do wspólnego dziękowania za tegoroczne plony.

 

  1. Trzeci Parafialny Festyn Rodzinny odbędzie się w niedzielę 2 września. Tak jak w zeszłym roku uprzejmie proszę o pomoc w zorganizowaniu loterii, w której każdy los wygrywa. Proszę o przyniesienie gadżetów na nagrody.

 

  1. Polecam Prasę Katolicką.