Ogłoszenia Parafialne XVII Niedziela Zwykła 29.07.2018 r.

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 29.07.2018.

1. Zbiórka młodzieży wyjeżdżającej na spływ kajakowy rzeką Brdą dzisiaj o godz. 13.45 przed kościołem.

1. W tym tygodniu z powodu wyjazdu z młodzieżą biuro parafialne będzie nieczynne.

1. W tym tygodniu I czwartek miesiąca. Zapraszam na adorację w intencji powołań oraz za kapłanów o godz. 17.30.

1. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi wyjątkowo tylko przed Mszą św. od godz. 17.00. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 20.00.

1. W tym tygodniu na konto parafii wpłynęło 5000 zł. „Bóg zapłać” za złożoną ofiarę.

1. W zeszłą niedzielę podczas święcenia pojazdów, na środki transportu dla misjonarzy zebraliśmy 1504,90 zł. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

1. Zbiórka dzieci wyjeżdżających do Przesieki w przyszły poniedziałek 6 sierpnia o godz. 6.45 przed kościołem.

1. Zmarł nasz parafianin śp. Rafał Skubek. Pogrzeb odbył się wczoraj. Dobry Jezu…

1. Polecam prasę katolicką