Ogłoszenia Parafialne XVI Niedziela Zwykła 22.07.2018 r.

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA 22.07.2018.

1. W środę 25 lipca przypada wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców. Z tej racji dzisiaj po Mszach św. będziemy święcić pojazdy. Podczas święcenia będziemy także zbierali ofiary na pojazdy dla Polskich Misjonarzy.

1. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszam na godzinną adorację Najświętszego Sakramentu w Poznańskiej Katedrze w piątek od godz. 12.00.

1. Młodzież wyjeżdżającą na spływ kajakowy, proszę o dostarczenie do środy danych z nr PESEL, a osoby niepełnoletnie także zgody rodziców na udział w spływie. Wyjazd na spływ w przyszłą niedzielę o godz. 14.00, zbiórka przy kościele o godz. 13.45.

1. Rodziców dzieci wyjeżdżających do Przesieki proszę o dostarczenie kart uczestnika i pozostałych dokumentów do przyszłej niedzieli.

1. Przez ostatnie dwa tygodnie na konto Parafii wpłynęło 1350 zł, „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

1. Polecam prasę katolicką