Ogłoszenia Parafialne XVI Niedziela Zwykła 22.07.2018 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 XVI NIEDZIELA ZWYKŁA 22.07.2018.

 

 

 

  1. W środę 25 lipca przypada wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców. Z tej racji dzisiaj po Mszach św. będziemy święcić pojazdy. Podczas święcenia będziemy także zbierali ofiary na pojazdy dla Polskich Misjonarzy.

 

  1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

  1. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszam na godzinną adorację Najświętszego Sakramentu w Poznańskiej Katedrze w piątek od godz. 12.00.

 

  1. Młodzież wyjeżdżającą na spływ kajakowy, proszę o dostarczenie do środy danych z nr PESEL, a osoby niepełnoletnie także zgody rodziców na udział w spływie. Wyjazd na spływ w przyszłą niedzielę o godz. 14.00, zbiórka przy kościele o godz. 13.45.

 

  1. Rodziców dzieci wyjeżdżających do Przesieki proszę o dostarczenie kart uczestnika i pozostałych dokumentów do przyszłej niedzieli.

 

  1. Przez ostatnie dwa tygodnie na konto Parafii wpłynęło 1350 zł, „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

 

  1. Polecam prasę katolicką