Ogłoszenia Parafialne XIII Niedziela Zwykła 1.07.2018 r.

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 1.07.2018 r.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszam na krótkie spotkanie po Mszy św. o godz. 9.00. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

1. Spotkanie dla rodziców dzieci wyjeżdżających w sierpniu do Przysieki dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00

1. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Zapraszam na adorację w intencji powołań oraz za kapłanów o godz. 17.30.

1. Chorych odwiedzę z Komunią św. wyjątkowo w czwartek od godz. 9.00.

1. W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi wyjątkowo tylko podczas adoracji po Mszy św. do godz. 20.00.

1. W piątek wychodzę na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę, która będzie trwała do 15 lipca. W tym czasie będzie mnie zastępowała ks. Dariusz Mazur, ojciec duchowny naszego Seminarium.

1. W pierwszą niedzielę września (2.09.2018) tradycyjnie już organizujemy Rodzinny Festyn Parafialny. Proszę o włączenie się w przygotowanie nagród w loterii fantowej.

1. Jak co roku 6 lipca wyruszy z Katedry Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. W tym roku pod hasłem: „Poznań. Chrystus i My”. Rozpoczęcie pielgrzymki Mszą św. o godz. 8.00 w Katedrze. Można się jeszcze zapisać internetowo, lub pod katedrą. Jak co roku będzie także duchowa pielgrzymka, tzn. w czasie trwania Pieszej Pielgrzymki codziennie w innym kościele będzie odprawiana Msza św. z konferencją, która jest w danym dniu głoszona na Pielgrzymce. Serdecznie zachęcam do wzięcia udziału. Poszczególne kościoły, w których będzie duchowa pielgrzymka wywieszone będą w gablocie.