Ogłoszenia Parafialne Niedziela Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela 24.06.2018 r.

NIEDZIELA 24.06.2018. UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA
ŚW. JANA CHRZCICIELA

1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.00 cztery Siostry Nowicjuszki złożą pierwsze śluby zakonne. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

1. Nabożeństwa ku czci Serca Jezusowego codziennie po Mszy św., do soboty włącznie.

1. Osoby chcące poznać nauczenie kościoła poprzez studiowanie Katechizmu Kościoła Katolickiego zapraszam na spotkanie w czwartek po Mszy św. w sali misyjnej.

1. W piątek przypada uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu na Mszy św. będziemy zbierać podczas Mszy św. ofiary na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

1. Spotkanie dla młodzieży wyjeżdżającej na spływ kajakowy oraz ich rodziców w piątek po wieczornej Mszy św.

1. Spotkanie dla rodziców dzieci wyjeżdżających do Przesieki w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00

1. W pierwszą niedzielę września (2.09.2018) tradycyjnie już organizujemy Rodzinny Festyn Parafialny. Proszę o włączenie się w przygotowanie nagród w loterii fantowej.

1. Jak co roku 6 lipca wyruszy z Katedry Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. W tym roku pod hasłem: „Poznań. Chrystus i My”. Są już uruchomione zapisy internetowe, będzie także możliwość zapisana się w par. Św. Marcina w Poznaniu 16 i 30 czerwca w godz. 13.00 – 15.00. Koszt pielgrzymki: 110 zł. Więcej informacji na plakacie w kruchcie kościoła.