Ogłoszenia Parafialne Niedziela Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela 24.06.2018 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NIEDZIELA 24.06.2018. UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA
ŚW. JANA CHRZCICIELA

 

 

  1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.00 cztery Siostry Nowicjuszki złożą pierwsze śluby zakonne. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

 

  1. Nabożeństwa ku czci Serca Jezusowego codziennie po Mszy św., do soboty włącznie.

 

  1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

  1. Osoby chcące poznać nauczenie kościoła poprzez studiowanie Katechizmu Kościoła Katolickiego zapraszam na spotkanie w czwartek po Mszy św. w sali misyjnej.

 

  1. W piątek przypada uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu na Mszy św. będziemy zbierać podczas Mszy św. ofiary na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 

  1. Spotkanie dla młodzieży wyjeżdżającej na spływ kajakowy oraz ich rodziców w piątek po wieczornej Mszy św.

 

  1. Spotkanie dla rodziców dzieci wyjeżdżających do Przesieki w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00

 

  1. W pierwszą niedzielę września (2.09.2018) tradycyjnie już organizujemy Rodzinny Festyn Parafialny. Proszę o włączenie się w przygotowanie nagród w loterii fantowej.

 

  1. Jak co roku 6 lipca wyruszy z Katedry Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. W tym roku pod hasłem: „Poznań. Chrystus i My”. Są już uruchomione zapisy internetowe, będzie także możliwość zapisana się w par. Św. Marcina w Poznaniu 16 i 30 czerwca w godz. 13.00 – 15.00. Koszt pielgrzymki: 110 zł. Więcej informacji na plakacie w kruchcie kościoła.

 

  1. Polecam prasę katolicką.