Ogłoszenia Parafialne XI Niedziela Zwykła 17.06.2018 r.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA 17.06.2018.

1. Kolejne spotkanie w ramach cyklu: „Verba Sacra” będzie dzisiaj o godz. 17.00 w Poznańskiej Katedrze. Tym razem czytana  i komentowana będzie Księga Jozuego. Wstęp wolny.

1. Radę ekonomiczną i duszpasterską zapraszam na spotkanie jutro, w poniedziałek o godz. 20.00 w sali misyjnej.

1. Nabożeństwa ku czci Serca Jezusowego codziennie po Mszy św., w niedzielę przed Mszą o godz. 9.00

1. Dzieci przedszkolne i ze szkoły podstawowej zapraszam wraz z s. Andżeliką i s. Igą na ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie biblijne we wtorek o godz. 17.00 w domu naszych Sióstr

1. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie we wtorek o godz. 19.00. Serdecznie zapraszam.

1. W środę z okazji w 35 rocznicy wizyty św. Jana Pawła II w Poznaniu, na Łęgach Dębińskich odbędzie się XXIII Spotkanie Modlitewne pod Krzyżem Papieskim. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 21.00 Apelem Jasnogórskim, następnie w obecności relikwii św. Jana Pawła II i św. Urszuli Ledóchowskiej zgromadzeni na modlitwie odmówią różaniec w intencji Ojczyzny oraz z podziękowaniem za 1050. lat istnienia biskupstwa poznańskiego.

1. Krąg biblijny w czwartek po Mszy św. w sali misyjnej. Serdecznie zapraszam do wspólnego rozważania Pisma św.

1. Młodzież serdecznie zapraszam na Mszę św. podczas, której będziemy dziękować za cały rok szkolny i na spotkanie w piątek o godz. 18.00. Obecność dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania obowiązkowa.

1. W przyszłą niedzielę 4 Siostry Nowicjuszki złożą pierwsze śluby zakonne na Mszy św. o godz. 11.00. Otoczmy te Siostry swoją szczególną modlitwą.

1. Jak co roku 6 lipca wyruszy z Katedry Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. W tym roku pod hasłem: „Poznań. Chrystus i My”. Są już uruchomione zapisy internetowe, będzie także możliwość zapisana się w par. Św. Marcina w Poznaniu 16 i 30 czerwca w godz. 13.00 – 15.00. Koszt pielgrzymki: 110 zł. Więcej informacji na plakacie w kruchcie kościoła.

1. Spotkanie dla rodziców dzieci wyjeżdżających do Przesieki będzie w niedzielę 1 lipca po Mszy św. o godz. 11.00.

1. W ubiegłym tygodniu na konto parafii wpłynęło 1000 zł. „Bóg zapłać” za złożoną ofiarę.