Ogłoszenia Parafialne X Niedziela Zwykła 10.06.2017 r.

X NIEDZIELA ZWYKŁA 10.06.2018.

1. Archidiecezjalny Marsz dla Życia pod hasłem „Masz mnie!”, dzisiaj przejdzie ulicami Poznania. Spotkanie rozpocznie się o godz. 15:15 na pl. A. Mickiewicza w Poznaniu, skąd marsz wyruszy w kierunku Katedry Poznańskiej. Msza św. w Katedrze o godz. 17:00. Przed Marszem na placu czekać będą atrakcje dla rodzin.

1. Nabożeństwa ku czci Serca Jezusowego codziennie po Mszy św., w niedzielę przed Mszą o godz. 9.00

1. Osoby chcące poznać nauczenie Kościoła przez studiowanie Katechizmu Kościoła Katolickiego zapraszam na spotkanie w czwartek po Mszy św. w sali misyjnej.

1. XV Archidiecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Tulec odbędzie się w przyszłą niedzielę. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 12.00. Ojcowie Karmelici zapraszają na pieszą pielgrzymkę, która wyruszy o godz. 7.00 z kościoła oo. Karmelitów na Wzgórzu św. Wojciecha.

1. Kolejne spotkanie w ramach cyklu: „Verba Sacra” będzie w przyszłą niedzielę o godz. 17.00 w Poznańskiej Katedrze. Tym razem czytana  i komentowana będzie Księga Jozuego. Wstęp wolny.

1. Radę ekonomiczną i duszpasterską zapraszam na spotkanie w przyszły poniedziałek 18 czerwca o godz. 20.00 w sali misyjnej.

1. Jak co roku 6 lipca wyruszy z Katedry Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. W tym roku pod hasłem: „Poznań. Chrystus i My”. Są już uruchomione zapisy internetowe, będzie także możliwość zapisana się w par. Św. Marcina w Poznaniu 16 i 30 czerwca w godz. 13.00 – 15.00. Koszt pielgrzymki: 110 zł. Więcej informacji na plakacie w kruchcie kościoła.

1. Ojcowie Jezuici w Poznaniu ul. Szewska 18 serdecznie zapraszają do wspólnego świętowania 80-tej rocznicy pobytu trumny z ciałem św. Andrzeja Boboli w Poznaniu. W dniach 13-17 czerwca 2018 będą odprawiane Msze Święte (w dni powszednie o 15.00 i 18.00, w niedzielę o 9.30, 11.00 i 18.00) przy ołtarzu Świętego Męczennika w kościele głównym. Podczas tych Mszy będą głoszone okolicznościowe kazania przybliżające postać Świętego Patrona Polski. Po Mszach okazja do uczczenia św. Andrzeja w jego relikwiach. Szczegóły na stronie: www.jezuici-poznan.pl

1. W zeszłą niedzielę na inwestycje parafialne zebraliśmy 1942,30 zł, a na konto parafii przez ostatnie dwa tygodnie wpłynęło 1100 zł. „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.