Ogłoszenia Parafialne IX Niedziela Zwykła 3.06.2018 r.

IX NIEDZIELA ZWYKŁA 3.06.2018.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszam na czas skupienia dzisiaj o godz. 16.00 w sali misyjnej.

1. Przeżywamy oktawę Bożego Ciała. Serdecznie zapraszam wszystkich parafian na Msze św. połączone z Nieszporami o Najświętszym Sakramencie i procesją wokół kościoła codziennie, do czwartku włącznie o godz. 18.00. Dzisiaj procesja po Mszy św. o godz. 9.00. Z racji oktawy Bożego Ciała w środę Msza św. wyjątkowo o godz. 18.00.

1. Nabożeństwa ku czci Serca Jezusowego codziennie po Mszy św., w niedzielę przed Mszą o godz. 9.00

1. Dzieci przedszkolne i ze szkoły podstawowej zapraszam na spotkanie biblijne we wtorek o godz. 17.00 w domu naszych Sióstr.

1. W czwartek I czwartek miesiąca. Zapraszam na adorację w intencji powołań oraz kapłanów o godz. 17.30.

1. Krąg biblijny w czwartek po Mszy św. Zapraszam.

1. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Suma odpustowa w Suchym Lesie o godz. 19.00. Jest to także Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

1. Kolejna akcja sprzątania naszego starego cmentarza parafialnego na poligonie będzie w przyszłą sobotę w godz. 8.00 – 15.00. Serdecznie zapraszam do wspólnej pracy, która jest także wyrazem naszej pamięci i troski o zmarłych. Jednocześnie informuję, że z inicjatywy i przy współpracy z Towarzystwem Przyjaciół Gminy Suchy Las w tym dniu zostanie także ogrodzony teren cmentarza na poligonie. Przepustki na wjazd na poligon można odebrać po Mszy św. w zakrystii.

1. Archidiecezjalny Marsz dla Życia pod hasłem „Masz mnie!” przejdzie ulicami Poznania w niedzielę, 10 czerwca. Spotkanie rozpocznie się o godz. 15:15 na pl. A. Mickiewicza w Poznaniu, skąd marsz wyruszy w kierunku Katedry Poznańskiej. Msza św. w Katedrze o godz. 17:00. Przed Marszem na placu czekać będą atrakcje dla rodzin. Czuwanie przed Marszem odbędzie się w sobotę, 9 czerwca po Mszy św. o godz. 18:00 w kościele pw. św. Rocha.

1. XV Archidiecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Tulec odbędzie się w niedzielę 17 czerwca. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 12.00.

1. Miasto Poznań przygotowało bezpłatne miejsca dla mieszkańców Naramowic, Radojewa, Umultowa oraz Moraska na odbywających się w fairPlayce warsztatach DancingPoznan. Warsztaty są skierowane do dzieci o osób starszych, odbywać się będą od 18 – 24 sierpnia. Więcej informacji w zakrystii.