Ogłoszenia Parafialne IX Niedziela Zwykła 3.06.2018 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 IX NIEDZIELA ZWYKŁA 3.06.2018.

 

 1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszam na czas skupienia dzisiaj o godz. 16.00 w sali misyjnej.

 

 1. Przeżywamy oktawę Bożego Ciała. Serdecznie zapraszam wszystkich parafian na Msze św. połączone z Nieszporami o Najświętszym Sakramencie i procesją wokół kościoła codziennie, do czwartku włącznie o godz. 18.00. Dzisiaj procesja po Mszy św. o godz. 9.00. Z racji oktawy Bożego Ciała w środę Msza św. wyjątkowo o godz. 18.00.

 

 1. Nabożeństwa ku czci Serca Jezusowego codziennie po Mszy św., w niedzielę przed Mszą o godz. 9.00

 

 1. Dzieci przedszkolne i ze szkoły podstawowej zapraszam na spotkanie biblijne we wtorek o godz. 17.00 w domu naszych Sióstr.

 

 1. W czwartek I czwartek miesiąca. Zapraszam na adorację w intencji powołań oraz kapłanów o godz. 17.30.

 

 1. Krąg biblijny w czwartek po Mszy św. Zapraszam.

 

 1. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Suma odpustowa w Suchym Lesie o godz. 19.00. Jest to także Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 

 1. Kolejna akcja sprzątania naszego starego cmentarza parafialnego na poligonie będzie w przyszłą sobotę w godz. 8.00 – 15.00. Serdecznie zapraszam do wspólnej pracy, która jest także wyrazem naszej pamięci i troski o zmarłych. Jednocześnie informuję, że z inicjatywy i przy współpracy z Towarzystwem Przyjaciół Gminy Suchy Las w tym dniu zostanie także ogrodzony teren cmentarza na poligonie. Przepustki na wjazd na poligon można odebrać po Mszy św. w zakrystii.

 

 1. Archidiecezjalny Marsz dla Życia pod hasłem „Masz mnie!” przejdzie ulicami Poznania w niedzielę, 10 czerwca. Spotkanie rozpocznie się o godz. 15:15 na pl. A. Mickiewicza w Poznaniu, skąd marsz wyruszy w kierunku Katedry Poznańskiej. Msza św. w Katedrze o godz. 17:00. Przed Marszem na placu czekać będą atrakcje dla rodzin. Czuwanie przed Marszem odbędzie się w sobotę, 9 czerwca po Mszy św. o godz. 18:00 w kościele pw. św. Rocha.

 

 1. XV Archidiecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Tulec odbędzie się w niedzielę 17 czerwca. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 12.00.

 

 1. Miasto Poznań przygotowało bezpłatne miejsca dla mieszkańców Naramowic, Radojewa, Umultowa oraz Moraska na odbywających się w fairPlayce warsztatach DancingPoznan. Warsztaty są skierowane do dzieci o osób starszych, odbywać się będą od 18 – 24 sierpnia. Więcej informacji w zakrystii.

 

 1. Polecam prasę katolicką.