Ogłoszenia Parafialne Zesłanie Ducha Św. 20.05.2018 r.

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 20.05.2018 r.

1. Dzisiaj Uroczystość Zesłana Ducha Świętego, kończy się liturgiczny Okres Wielkanocny, oraz czas spowiedzi i Komunii św. Wielkanocnej.

1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.00 dwadzieścia pięć dzieci po raz pierwszy przystąpi do Komunii św. Pamiętajmy o nich w naszej modlitwie prosząc o wierność Panu Jezusowi. W związku z I Komunią do piątku włącznie będziemy przeżywać biały tydzień. W środę Msza św. wyjątkowo o godz. 18.00.

1. Jutro przypada Święto NMP Matki Kościoła i odpust na os. Jagiełły, w związku z tym biuro parafialne w tym tygodniu będzie wyjątkowo będzie nieczynne.

1. Nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie po Mszy św., a w niedzielę przed Mszą o godz. 9.00. Litania Loretańska w Radojewie codziennie o godz. 17.00 przy figurze Matki Bożej.

1. Dzieci przedszkolne i ze szkoły podstawowej zapraszam na spotkanie biblijne we wtorek o godz. 17.00 w domu naszych Sióstr.

1. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszam na Mszę św. i spotkanie we wtorek o godz. 18.00

1. Spotkanie dla osób chcących lepiej poznać nauczanie Kościoła przez studiowanie Katechizmu Kościoła Katolickiego w czwartek po Mszy św. w sali misyjnej

1. Młodzież z 7 klasy szkoły podstawowej, gimnazjalną, ze szkół średnich oraz studentów zapraszam na Mszę św. i spotkanie w piątek o godz. 18.00.

1. Msza św. dla dzieci, które w zeszłym roku przystąpiły do I Komunii św. w przyszłą niedzielę o godz. 11.00. Proszę, by w miarę możliwości dzieci przyszły w albach.

1. Dzieci od 8 roku życia zapraszam na wakacyjny wyjazd parafialny w dniach
    od 6 do 11 sierpnia do Przesieki. Podczas wyjazdu planowana jest wycieczka do Czech i wiele atrakcji. Koszt wyjazdu 800 zł. Więcej informacji i zapisy w zakrystii po Mszy św.

1. Młodzież z 7 klasy szkoły podstawowej, z gimnazjum i szkół średnich oraz studentów zapraszam na spływ kajakowy w dniach 29 lipca do 3 sierpnia. Będziemy kontynuować spływanie rzeką Brdą. Zapisy w zakrystii.