Ogłoszenia Parafialne 7 Niedziela Wielkanocna, Wniebowstąpienie Pańskie 13.05.2018 r


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 7 NIEDZIELA WIELKANOCNA 13.05.2018. WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

 

 

 1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Za tydzień w Uroczystość Zesłania Ducha św. kończy się czas Spowiedzi i Komunii św. Wielkanocnej.

 

 1. W związku z przygotowaniem do Uroczystości Zesłania Ducha św. codziennie, do soboty włącznie, podczas nabożeństwa majowego odmawiamy nowennę do Ducha św.

 

 1. Nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie po Mszy św., a w niedzielę przed Mszą o godz. 9.00. W Radojewie nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.00 przy figurze.

 

 1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

 1. Krąg biblijny w czwartek po Mszy św. w sali misyjnej.

 

 1. W związku z jubileuszem 1050 – lecia naszej Archidiecezji, we wszystkich parafiach w sposób uroczysty będziemy świętować Wigilię Zesłana Ducha św. Bardzo serdecznie zapraszam na czuwanie w przyszłą sobotę o godz. 21.00. Po czuwaniu o godz. 22.00 będzie uroczysta Msza św. z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych. W tym dniu o godz. 20.00 zabrzmią dzwony we wszystkich kościołach Archidiecezji.

 

 1. W przyszłą niedzielę 25 dzieci przystąpi po raz pierwszy do Komunii św. na Mszy o godz. 11.00. Pamiętajmy o nich w swoich modlitwach w najbliższym tygodniu.

 

 1. Dzieci od 8 roku życia zapraszam na wakacyjny wyjazd parafialny w dniach
  od 6 do 11 sierpnia do Przesieki. Podczas wyjazdu planowana jest wycieczka do Czech i wiele atrakcji. Koszt wyjazdu 800 zł. Więcej informacji i zapisy w zakrystii po Mszy św.

 

 1.  Młodzież z 7 klasy szkoły podstawowej, z gimnazjum i szkół średnich oraz studentów zapraszam na spływ kajakowy w dniach 29 lipca do 3 sierpnia. Więcej informacji podam za tydzień.

 

 1. W zeszłą niedzielę na inwestycje parafialne zebraliśmy 2485,50 zł, a na konto parafii wpłynęło 1350 zł, „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.

 

 1. Polecam prasę katolicką.