Ogłoszenia Parafialne VI Niedziela Wielkanocna 6.05.2016 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 6 NIEDZIELA WIELKANOCNA 6.05.2018.

 

 

 1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszam na spotkanie formacyjne po Mszy św. o godz. 9.00. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszam na katechezę parafialną po Mszy św. po godz. 11.00. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

 

 1. Nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie po Mszy św. w niedziele Litania Loretańska przed Mszą o godz. 9.00. W Radojewie nabożeństwo codziennie o godz. 17.00 przy figurze Matki Bożej.

 

 1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

 1. Dzieci przedszkolne i ze szkoły podstawowej zapraszam w imieniu s. Andżeliki i s. Igi na spotkanie biblijne we wtorek o godz. 17.00 w domu naszych Sióstr.

 

 1. We wtorek przypada Uroczystość św. Stanisława bp. i m., głównego patrona Polski i Archidiecezji. Ks. Proboszcz z parafii św. Stanisława na os. Bolesława Śmiałego zaprasza na sumę odpustową o godz. 18.30.

 

 1. W tym tygodniu z powodu próby przed I Komunią św. nie będzie czwartkowego kręgu biblijnego.

 

 1. Młodzież z 7 klasy szkoły podstawowej, z gimnazjum i szkół średnich zapraszam na Mszę św. i spotkanie w piątek o godz. 18.00

 

 1. Osoby uczestniczące w pielgrzymce do Fatimy zapraszam na spotkanie w sobotę po wieczornej Mszy św. w sali misyjnej.

 

 1. W ramach VERBA SACRA rozpoczął się nowy cykl – Biblia Trzeciego Tysiąclecia. Jako siódma część zostanie zaprezentowana Księga Powtórzonego Prawa. Wybór i komentarz – ks. prof. dr hab. Janusz Nawrot, kierownik Zakładu Nauk Biblijnych Wydziału Teologicznego UAM.  Wystąpi wybitna polska aktorka Halina Łabonarska. Oprawa muzyczna w wykonaniu Jacka Pupki, organisty katedralnego. Zapraszamy do Bazyliki Archikatedralnej w Poznaniu w niedzielę 13 maja o godz. 17:00. Wstęp wolny.

 

 1. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

 

 1. Organizujemy wyjazd wakacyjny dla dzieci od 8 roku życia do Przesieki koło Karpacza od 6 do 11 sierpnia. Podczas wyjazdu planowana jest m. in. wycieczka do Czech. Koszt 800 zł. Więcej informacji i zapisy w zakrystii.

 

 1. Polecam prasę katolicką.