Ogłoszenia Parafialne 2 Niedziela Wielkanocna 8.04.2018 r.

2 NIEDZIELA WIELKANOCNA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA 8.04.2018.

1. Dzisiaj 2 Niedziela Wielkanocna, Niedziela Miłosierdzia Bożego, którą rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Serdecznie zapraszam na nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia dzisiaj o godz. 15.00 w kościele. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszam na spotkanie formacyjne po Mszy o godz. 9.00, a dzieci przygotowujące się do I Komunii św. na katechezę parafialną po Mszy św. o godz. 11.00.

1. Ponieważ jutro wyjeżdżam na rekolekcje dla kapelanów Pieszych Pielgrzymek, które będą trwały do czwartku przedpołudnia, w poniedziałek biuro parafialne będzie nieczynne. W tym czasie będzie mnie zastępował ks. Dariusz Mazur Ojciec Duchowny naszego Seminarium.

1. Jutro będziemy przeżywać Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, która jest także Dniem Świętości Życia. Osoby, które pragną podjąć duchową adopcję dziecka poczętego zapraszam na Mszę św. o godz. 18.00.

1. Dzieci przedszkolne i ze szkoły podstawowej zapraszam na spotkanie biblijne we wtorek o godz. 17.00 w domu naszych Sióstr.

1. Odbiór alb dla dzieci przystępujących do I Komunii św. będzie we wtorek o godz. 19.15 w sali misyjnej.

1. Osoby chcące poznać Katechizm Kościoła Katolickiego zapraszam na spotkanie w czwartek po Mszy św. w sali misyjnej.

1. Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. zapraszam na Mszę św. i spotkanie w piątek o godz. 18.00.

1. W Wigilię Paschalną i zeszłą niedzielę potrzeby parafii zebraliśmy 3887,20 zł., a na konto parafii przez ostatni tydzień wpłynęło 1700 zł. „Bóg zapłać” za tak hojne ofiary. Informuję także, że zapłaciliśmy już całość kwoty za malowanie kościoła czyli 130.000 zł.

1. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w parafii kleryka, który wygłosi Słowo, będzie się z nami modlić w intencji powołań, a po Mszach św. zbierze ofiary na rzecz Seminarium.

1. Dziś przed kościołem harcerki z drużyny ZHR sprzedają własne wypieki.

1. Zmarli nasi parafianie: śp. Stanisław Maj z ul. Jaśkowiaka, pogrzeb będzie we wtorek o godz. 12.00; śp. Daniela Juchacz z Radojewa, pogrzeb będzie we wtorek o godz. 14.00