Ogłoszenia Parafialne V Niedziela Wielkiego Postu 18.03.2018 r.

V NIEDZIELA wielkiego postu 18.03.2018.

1. Dzisiaj rozpoczynamy rekolekcje parafialne, które głosi ks. Tomasz Kozica ekonom naszego Seminarium. Msze św. z naukami poniedziałek, wtorek i środę o godz. 18.00. W poniedziałek i wtorek po Mszy św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. Okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszą św.

1. Gorzkie Żale o godz. 15.00.

1. Koncert „Per crucem Tuam” w wykonaniu nasze parafianina p. Tomasza Raczkiewicza wraz z towarzyszącymi muzykami dzisiaj o godz. 16.00. W programie: „Stabat Mater” Giovanniego Batisty Pergolesiego oraz fragmenty „Pasji” wg. objawień bł. Katarzyny Emmerich. Serdecznie zapraszam.

1. Z racji rekolekcji biuro parafialne w poniedziałek będzie nieczynne.

1. Dziś na Mszy św. o godz. 13.00 w kościele oo. Karmelitów w Poznaniu ks. Arcybiskup zawierzył Archidiecezję św. Józefowi. Zawierzenie Archidiecezji i naszej parafii św. Józefowi, jutro w Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP podczas adoracji.

1. Dzieci przedszkolne i ze Szkoły Podstawowej zapraszam na spotkanie biblijne we wtorek o godz. 17.00 w domu naszych sióstr.

1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek podczas adoracji.

1. Spotkanie dla osób chcących lepiej poznać Katechizm Kościoła Katolickiego w czwartek po Mszy św.

1. Droga Krzyżowa ulicami parafii będzie w piątek po Mszy św. Serdecznie zapraszam. Proszę zabrać ze sobą latarki.

1. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. Procesja z palmami i święcenie palm podczas każdej Mszy św.

1. Wszystkich Parafian bardzo serdecznie zapraszam na inscenizację przygotowaną przez naszą młodzież pt. „Pasja oczami św. Marii Magdaleny”, która zostanie wystawiona w przyszłą niedzielę o godz. 19.00 w naszym kościele.

1. W przedsionku kościoła można nabyć paschaliki przygotowane przez Caritas w cenie
    7 złotych. Ofiary ze sprzedaży tych świec przeznaczone są na pomoc najuboższym.

1. W okresie Wielkiego Postu składamy także Daninę Diecezjalną na potrzeby naszej Archidiecezji. Koperty na Daninę można wziąć w przedsionku kościoła. Bardzo dziękuję za wszystkie ofiary złożone już na ten cel.

1. Przez ostatni tydzień na konto parafii wpłynęło 600 zł. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.