Ogłoszenia Parafialne II Niedziela Wielkiego Postu 25.02.2018 r.

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 25.02.2018.

1. Dzisiaj przed kościołem zbieramy ofiary na dzieło pomocy Polskim misjonarzom „Ad gentes”.

1. Gorzkie Żale dzisiaj o godz. 15.00. Serdecznie zapraszam.

1. Młodzież z 3 klasy gimnazjum i 1 klasy liceum przygotowującą się do bierzmowania zapraszam na spotkanie w poniedziałek o godz. 16.30 w kościele. Obecność obowiązkowa!

1. Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

1. Krąg biblijny w czwartek po Mszy św.

1. W czwartek I czwartek miesiąca. Zapraszam na adorację w intencji powołań, za powołanych oraz w intencji kapłanów o godz. 17.30.

1. W piątek I piątek miesiąca, okazja do spowiedzi od godz. 17.00 do Mszy św., oraz podczas adoracji, która będzie po Drodze Krzyżowej do godz. 20.00.

1. Chorych odwiedzę z Komunią św. w piątek od godz. 9.00.

1. Młodzież z klasy 7, z gimnazjum i szkół średnich zapraszam do wspólnego przygotowania przedstawienia wielkopostnego. Kolejne spotkanie w sobotę o godz. 14.30 w sali misyjnej.

1. Organizujemy pielgrzymkę do Fatimy, Lizbony, Santiago de Compostela i Poroto w dniach od 16 – 20 kwietnia br. Koszt 2390 zł + 65 euro od osoby. Więcej informacji i zapisy w zakrystii.

1. Od poniedziałku będę przyjmował intencje Mszalne na drugie półrocze

1. Polecam Prasę Katolicką.

1. Zmarła nasza parafianka śp. Kazimiera Wróblewska. Pogrzeb odbył się w minionym tygodniu.