Ogłoszenia Parafialne V Niedziela Zwykła 4.02.2018 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

V NIEDZIELA ZWYKŁA 4.02.2018.

 

  1. Dzisiaj I Niedziela miesiąca. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszam na spotkanie formacyjne po Mszy św. o godz. 9.00. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszam na katechezę parafialną po Mszy św. o godz. 11.00. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

 

  1. W dniu dzisiejszym kończę odwiedziny duszpasterskie czyli kolędę. Wieczorem wyjeżdżam na krótki urlop dlatego w tym tygodniu biuro parafialne będzie nieczynne.

 

  1. Od poniedziałku wracamy do normalnego planu odprawiania Mszy św. W poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek i sobotę Msza o godz. 18.00, w środę o godz. 8.00, a w niedzielę o godz. 9.00 i 11.00.

 

  1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

  1. Dzieci przedszkolne i ze szkoły podstawowej zapraszam w imieniu s. Andżeliki i s. Igi na spotkanie biblijne we wtorek o godz. 17.00 w domu naszych Sióstr.

 

  1. W przyszłą niedzielę przypada XXVI Światowy Dzień Chorego. Caritas serdecznie zaprasza, wszystkich chorych, cierpiących i posługujących im, na uroczystą Mszę św. z błogosławieństwem na wzór Lourdes, którą odprawi Ksiądz Biskup Zdzisław Fortuniak, o godz. 13.30 w kościele Matki Boskiej Bolesnej w Poznaniu przy ul. Głogowskiej. Po Mszy św. odbędzie się koncert w domu katolickim.

 

  1. W piątek 2 lutego na klasztory klauzurowe zebraliśmy …

 

  1. Organizujemy pielgrzymkę do Fatimy, Lizbony, Santiago de Compostela i Poroto w dniach od 16 – 20 kwietnia br. Koszt 2390 zł + 65 euro od osoby. Więcej informacji i zapisy w zakrystii.