Ogłoszenia Parafialne Boże Narodzenie 25.12.2017 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

BOŻE NARODZENIE 25.12.2017 r.

 

  1. Drogim Parafianom i wszystkim Gościom życzę zatrzymania się w Jezusie leżącym w żłóbku i na ołtarzu, zachwycenia się po raz kolejny Tajemnicą Bożego Wcielenia i odkrycia jej głębi, radowania się prawdą, że Pan jest z nami w każdym czasie i we wszystkich sprawach naszego życia. Życzę obfitego błogosławieństwa Wcielonego Słowa, prawdziwego pokoju, wszelkiego dobra, wygaśnięcia wszelkich sporów. Radosnych, błogosławionych i rodzinnych Świąt Narodzenia Pańskiego.

 

  1. W Święta Bożego Narodzenia Msze św. jak w niedzielę o godz. 9.00 i 11.00.

 

  1. W II Święto Bożego Narodzenia składka przeznaczona będzie na KUL, WT UAM i szkoły katolickie.

 

  1. Ministrantów wraz z rodzicami i rodzeństwem zapraszam na spotkanie opłatkowe w sobotę 30 grudnia o godz. 16.00 w sali misyjnej.

 

  1. W niedzielę 31 grudnia będziemy obchodzić Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa, Msze św. jak w każdą niedzielę. Będzie to jednocześnie ostatni dzień starego roku kalendarzowego, dlatego tradycyjnie zapraszam na Mszę św. dziękczynną za cały miniony rok i nabożeństwo o godz. 17.00. Ta Msza św. będzie już z Uroczystości Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, którą obchodzimy w Nowy Rok. Przypominam, że w Nowy Rok, mamy obowiązek uczestnictwa we Mszy św.

 

  1. Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy przygotowali kościół byśmy mogli w tak pięknej scenerii przeżywać święta Bożego Narodzenia: Państwu, którzy zbudowali piękny żłóbek, rodzinie która ofiarowała choinki, panom i ich dzieciom , którzy postawili i ubrali choinki. Dziękuje siostrze Karolinie i naszej scholi za uświetnienie pasterski pięknym śpiewem, panu Waldkowi, panom szafarzom, ministrantom, lektorom i wszystkim zaangażowanym w liturgię. Dziękuję siostrze Annie zakrystiance i pani Justynie za posprzątanie Kościoła. Dziękuję Wam moi drodzy za obecność, za wspólną modlitwę, wspólny śpiew kolęd.

 

  1. Odwiedziny Duszpasterskie:

Czwartek 28.12.2017 od godz. 16.00 – Łysy Młyn, ul. Gołębia, ul. Poznańska

Piątek 29.12.2017 od godz. 16.00 – ul. Radojewo od Biedruska do nr 27

Wtorek 2.01.2018 od godz. 16.00 – ul. Radojewo od początku do nr 25

Plan kolędy jest wywieszony w gablocie, oraz znajduje się na stronie internetowej parafii.