Ogłoszenia Parafialne 33 Niedziela Zwykła 19.11.2017 r.

XXXIII niedziela zwykła 19 LISTOPADA 2017 R.

1. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszam na dzień skupienia, dzisiaj o godz. 14.00 w sali misyjnej.

1. Dzieci przedszkolne i ze szkoły podstawowej zapraszam na spotkanie biblijne we wtorek o godz. 17.00 w domu naszych Sióstr.

1. Młodzież z 3 klasy gimnazjum i 1 klasy szkoły średniej przygotowującą się do bierzmowania zapraszam na Mszę św. i spotkanie we wtorek o godz. 18.00.

1. Parafialną Radę Duszpasterską zapraszam na spotkanie we wtorek o godz. 20.00 w sali misyjnej.

1. Krąg biblijny w czwartek po Mszy św. Serdecznie zapraszam.

1. Młodzież z 7 klasy szkoły podstawowej, gimnazjum, szkół średnich i studentów zapraszam na Mszę św. i spotkanie w piątek o godz. 18.00.

1. Chętnych Parafian zapraszam do grabienia liści wokół kościoła w sobotę o godz. 10.30.

1. Dziękuję Panom Władysławowi i Sławomirowi, którzy przez ostatni tydzień kończyli remont instalacji elektrycznej w naszym kościele.

1. We wtorek rozpocznie się malowanie wnętrza naszego kościoła.

1.  Polecam „Gościa Niedzielnego” i „Przewodnik Katolicki”.