Ogłoszenia Parafialne XXXII Niedziela Zwykła 12.11.2017 r.

XXXII niedziela zwykła 12 LISTOPADA 2017 R.

1. Dzisiaj Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, pamiętajmy w modlitwie, o tych wszystkich naszych Braciach i Siostrach Chrześcijanach, którzy są prześladowani z powodu wiary w Chrystusa.

1. Różaniec za zmarłych podanych w wymieniankach będzie jeszcze w poniedziałek, po Mszy św.

1. Młodzież z klasy 7 szkoły podstawowej i z 2 klasy gimnazjum zapraszam na Mszę św. i spotkanie we wtorek o godz. 18.00.

1. Spotkanie dla osób chcących lepiej poznać Katechizm Kościoła Katolickiego w czwartek po Mszy św. w sali misyjnej. Serdecznie zapraszam.

1. Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. zapraszam na Mszę św. i spotkanie formacyjne w piątek o godz. 18.00. Obecność konieczna.

1. Scholę zapraszam na spotkanie w piątek o godz. 20.00.

1. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszam na dzień skupienia w przyszłą niedzielę o godz. 14.00 w sali misyjnej.

1. Powołałem nową radę duszpasterską. Pierwsze spotkanie będzie we wtorek 21 listopada o godz. 20.00 w sali misyjnej.

1.  W zeszłą niedzielę na inwestycje parafialne zebraliśmy 2657 zł., a na konto parafialne wpłynęło 540 zł. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

1.  Polecam „Gościa Niedzielnego” i „Przewodnik Katolicki”.