Ogłoszenia Parafialne 28 Niedziela Zwykła 15.10.2017 r.

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 15.10.2017.

Dzisiaj gościmy w naszej wspólnocie parafialnej kleryka z naszego Seminarium. Razem z nami modli się, głosi słowo podczas Mszy św., a po Mszy św. będzie zbierał ofiary na utrzymanie Seminarium.

Różaniec odmawiamy codziennie po Mszy św. W środę o godz. 18.00, a w niedzielę przed Mszą o godz. 9.00. W Radojewie różaniec codziennie o godz. 17.00 przy figurze Matki Bożej.

Dzieci zapraszam na spotkanie biblijne we wtorek o godz. 17.00 w domu naszych Sióstr.

We wtorek obchodzić będziemy święto św. Łukasza Apostoła, który jest patronem Służby Zdrowia. Jest to Dzień Modlitw za Pracowników Służby Zdrowia, pamiętajmy o nich w sposób szczególny w tym dniu.

Młodzież z klasy 3 gimnazjum i 1 liceum przygotowującą się do bierzmowania zapraszam na Mszę św., różaniec i krótkie spotkanie w czwartek o godz. 18.00. Obecność konieczna!

Spotkanie dla osób chcących lepiej poznać i zrozumieć Katechizm Kościoła Katolickiego w czwartek o godz. 19.00 w sali misyjnej.

Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. zapraszam na Mszę św., różaniec i spotkanie w piątek o godz. 18.00.

W zeszłą niedzielę na Fundację Trzeciego Tysiąclecia zebraliśmy 1165,50 zł. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

W przyszłą niedzielę, będziemy obchodzili Światową Niedzielę Misyjną, która rozpocznie Tydzień Misyjny. Taca z Mszy św. przeznaczona będzie na misje.

Dziękuję osobom, które wczoraj przyłączyły się do akcji sprzątania naszego starego cmentarza parafialnego na poligonie.

Zacząłem przyjmować intencje mszalne na pierwsze półrocze przyszłego roku.

Polecam „Przewodnik Katolicki” i „Gościa Niedzielnego”.