Ogłoszenia Parafialne 25 Niedziela Zwykła 24.09.2017 r.

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 24.09.2017.

1. Zmieniamy terminy spotkań duszpasterskich. Krąg biblijny będzie co drugi czwartek po Mszy św., a spotkanie z katechizmem co drugi czwartek o godz. 19.30. Oba spotkania będą w sali misyjnej. W tym tygodniu w czwartek krąg biblijny po Mszy św.

1. Rodziców dzieci z klasy III, które w maju przyszłego roku przystąpią do I Komunii św. zapraszam na Mszę św. i pierwsze spotkanie w piątek o godz. 18.00. Obecność na Mszy i spotkaniu jest konieczna by zapisać dziecko do I Komunii

1. W sobotę o godz. 18.00 będziemy witać w naszej parafii peregrynujący obraz św. Józefa. Z tej racji Msza św. o godz. 18.30. W sobotę i niedzielę podczas Mszy św. będzie odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Po Mszy św. w sobotę czuwanie przy obrazie św. Józefa, które zakończymy nabożeństwem o godz. 21.00. W niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 odśpiewamy Godzinki ku czci św. Józefa. O godz. 16.30 odtworzymy Akatyst o św. Józefie, następnie zawierzenie Parafii św. Józefowi i ok. godz. 17.30 pożegnanie obrazu, który zostanie przewieziony do parafii w Złotnikach. Serdecznie zapraszam wszystkich Parafian do wspólnej modlitwy przez wstawiennictwo św. Józefa.

1. W związku z peregrynacją nie będzie niedzielnego Różańca prowadzonego przez Wspólnotę Żywego Różańca oraz spotkania formacyjnego.

1. W przyszłą niedzielę pierwsza niedziela miesiąca, składka przeznaczona będzie na inwestycje parafialne.

1. Polecam „Przewodnik Katolicki” i „Gościa Niedzielnego”.