Ogłoszenia Parafialne 25 Niedziela Zwykła 24.09.2017 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 24.09.2017.

 

 

  1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

  1. Zmieniamy terminy spotkań duszpasterskich. Krąg biblijny będzie co drugi czwartek po Mszy św., a spotkanie z katechizmem co drugi czwartek o godz. 19.30. Oba spotkania będą w sali misyjnej. W tym tygodniu w czwartek krąg biblijny po Mszy św.

 

  1. Rodziców dzieci z klasy III, które w maju przyszłego roku przystąpią do I Komunii św. zapraszam na Mszę św. i pierwsze spotkanie w piątek o godz. 18.00. Obecność na Mszy i spotkaniu jest konieczna by zapisać dziecko do I Komunii

 

  1. W sobotę o godz. 18.00 będziemy witać w naszej parafii peregrynujący obraz św. Józefa. Z tej racji Msza św. o godz. 18.30. W sobotę i niedzielę podczas Mszy św. będzie odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Po Mszy św. w sobotę czuwanie przy obrazie św. Józefa, które zakończymy nabożeństwem o godz. 21.00. W niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.00 odśpiewamy Godzinki ku czci św. Józefa. O godz. 16.30 odtworzymy Akatyst o św. Józefie, następnie zawierzenie Parafii św. Józefowi i ok. godz. 17.30 pożegnanie obrazu, który zostanie przewieziony do parafii w Złotnikach. Serdecznie zapraszam wszystkich Parafian do wspólnej modlitwy przez wstawiennictwo św. Józefa.

 

  1. W związku z peregrynacją nie będzie niedzielnego Różańca prowadzonego przez Wspólnotę Żywego Różańca oraz spotkania formacyjnego.

 

  1. W przyszłą niedzielę pierwsza niedziela miesiąca, składka przeznaczona będzie na inwestycje parafialne.

 

  1. Polecam „Przewodnik Katolicki” i „Gościa Niedzielnego”.