Ogłoszenia Parafialne 24 niedziela zwykła 17.09.2017 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 XxIv NIEDZIELA ZWYKŁA 17.09.2017.

 

 

  1. Dzisiaj światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Przed kościołem zbieramy ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski, Wydział Teologiczny naszego Uniwersytetu oraz szkoły katolickie naszej archidiecezji.

 

  1. Dziś rozpoczynamy także Tydzień Wychowania. Pamiętajmy w tym tygodniu w naszych modlitwach w sposób szczególny o wszystkich rodzicach, nauczycielach i wychowawcach.

 

  1. Dzisiaj po Mszach św. wyjeżdżam na krótki urlop. Z tej racji w tym tygodniu biuro parafialne będzie nieczynne, nie będzie także spotkań duszpasterskich.

 

  1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

  1. W sobotę 30 września o godz. 17.30 będziemy witać w naszej parafii obraz św. Józefa z Sanktuarium św. Józefa za Wzgórzu św. Wojciecha, który peregrynuje po parafiach naszej Archidiecezji. Obraz pozostanie w naszym kościele do niedzieli 1 października. Już dzisiaj serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy przez wstawiennictwo św. Józefa. Szczegółowy plan peregrynacji podam w przyszłą niedzielę.

 

  1. Rodziców dzieci z klasy III szkoły podstawowej, które w maju przyszłego roku przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej zapraszam na Mszę św. i spotkanie w piątek za dwa tygodnie 29 września o godz. 18.00. Obecność konieczna.

 

  1. Bardzo dziękuję panu Sławomirowi i panu Władysławowi, którzy przez dwa tygodnie prowadzili remont instalacji elektrycznej w naszym kościele.

 

  1. Bardzo dziękuję s. Karolinie, s. Annie, Kornelii, Karolinie, Krzysztofowi, Szymonowi, Konradowi i Piotrowi, którzy wczoraj posprzątali kościół.

 

  1. Zakończyliśmy prace przy utwardzaniu terenu przy cmentarzu. Za wykonane prace zapłaciliśmy 35.000 zł. Bardzo dziękuję panu Jurkowi, który czuwał nad całością prac.

 

  1. Polecam „Przewodnik Katolicki” i „Gościa Niedzielnego”.