Ogłoszenia Parafialne 22 niedziela zwykła 3.09.2017 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 03.09.2017.

 

 

 

  1. Dzisiaj I Niedziela miesiąca, składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszam na spotkanie formacyjne po Mszy św. o godz. 9.00.

 

  1. Dziś odbędzie się II Rodzinny Festyn Parafialny w godz. 0d 12.00 d0 17.00. Przygotowanych jest wiele atrakcji m.in. koncerty o godz. 13.00 i 14.30, tańce integracyjne, zawody sportowe dla dzieci i małżeństw, malowanie twarzy, dmuchana zjeżdżalnia, loteria fantowa, w której każdy los wygrywa, a główną nagrodą jest rower. Losowanie głównych nagród od godz. 16.30. Cały dochód z festynu jest przeznaczony na remont instalacji elektrycznej i malowanie kościoła.

 

  1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

  1. W czwartek I czwartek miesiąca zapraszam na adorację w intencji powołań i kapłanów o godz. 17.30.

 

  1. Rozpoczynamy czwartkowe spotkania dla chcących pogłębić swoją wiedzę religijną. Zapraszam na spotkanie w czasie, którego będziemy czytać i wyjaśniać Katechizm Kościoła Katolickiego w czwartek o godz. 19.30 w sali misyjnej.

 

  1. Ministrantów i chłopców, od III klasy szkoły podstawowej, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszam na zbiórkę w sobotę o godz. 9.00 do kościoła.

 

  1. W przyszłą niedzielę wyrusza Piesza Pielgrzymka na odpust w Sobocie. Pątnicy wyruszają spod kościoła o godz. 7.30.

 

  1. W ostatnim tygodniu na konto parafii wpłynęło 450 zł. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

 

  1. Polecam „Przewodnik Katolicki” i „Gościa Niedzielnego”.