Ogłoszenia Parafialne 20 Niedziela Zwykła 20.08.2017 r.

XX NIEDZIELA ZWYKŁA 20.08.2017.

1. W sobotę przypada Uroczystość NMP Częstochowskiej, z tej racji po Mszy św. będzie odnowienie Jasnogórskich Ślubów Narodu. Suma odpustowa w kościele na Naramowicach o godz. 18.00.

1. W niedzielę na KUL, Wydział Teologiczny naszego Uniwersytetu i szkoły katolickie naszej Archidiecezji zebraliśmy 1021,80 zł. We wtorek na Caritas Archidiecezjalną zebraliśmy 1646,50 zł, pieniądze te zostaną przekazane na pomoc osobom, które ucierpiały w zeszłotygodniowych nawałnicach. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

1. W przyszły wtorek 29 sierpnia przeżywać będziemy odpust parafialny. Msza św. Odpustowa, której przewodniczyć będzie i słowo wygłosi ks. Władysław Łapawa, o godz. 19.00, serdecznie wszystkich Drogich Parafian zapraszam.

1. W niedzielę 3 września odbędzie się II Rodzinny Festyn Parafialny. Początek po Mszy św. o godz. 11.00. Osoby, które chciałyby wspomóc loterię poprzez ufundowanie drobnych nagród proszę o zgłoszenie się w zakrystii.

1. Członków Żywego Różańca informuję, że są jeszcze wolne miejsca na wyjazd do Częstochowy na Kongres Różańcowy, który odbędzie się od 6 – 8 września. Osoby zainteresowane tym wyjazdem zapraszam po Mszy do zakrystii.

1. Polecam „Przewodnik Katolicki” i „Gościa Niedzielnego”.