Ogłoszenia Parafialne 19 Niedziela Zwykła 13.08.2017 r.

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 13.08.2017.

1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski, Wydział Teologiczny naszego Uniwersytetu oraz szkoły katolickie

1. We wtorek Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny zwana też Świętem Matki Bożej Zielnej. Msze św. jak w niedzielę. Na każdej Mszy św. błogosławieństwo ziół i kwiatów. Przed kościołem składka na Caritas Archidiecezjalną.

1. W zeszłą niedzielę na inwestycje parafialne zebraliśmy 1568,50 zł. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary, także te które wpływają na konto parafialne. Brat Piotr Kurkiewicz zebrał na działa prowadzone na Ukrainie 3000 zł. Dziękuję za ofiarność na ten cel.

1. Zapraszam na 2 Parafialny Festyn Rodzinny, który odbędzie się w niedzielę 3 września w parku przy pałacu. Początek po Mszy św. o godz. 11.00. Osoby, które chciałyby wesprzeć loterię fantową nagrodami oraz upiec placek zapraszam po Mszy św. do zakrystii.

1. Polecam „Przewodnik Katolicki” i „Gościa Niedzielnego”.