Ogłoszenia Parafialne Święto Przemienienia Pańskiego 6.08.2017 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO 6.08.2017.

 

  1. Dziś I Niedziela miesiąca. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszam na spotkanie formacyjne po Mszy św. o godz. 9.00. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne. Czekamy jeszcze na pozytywną opinię Biura Konserwatora Miejskiego i po połowie sierpnia ruszy remont instalacji elektrycznej.

 

  1. Gościmy dziś w parafii br. Piotra Kurkiewicza, franciszkanina, który posługuje na Ukrainie. Po Mszy św. przed kościołem można złożyć ofiary na wsparcie dzieł prowadzonych przez br. Piotra.

 

  1. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie nieczynne.

 

  1. Dzieci wyjeżdżające do Polanicy spotykają się w poniedziałek na dworcu kolejowym o godz. 10.00 na peronie szóstym. Przypominam o konieczności zabrania ze sobą ważnych legitymacji szkolnych i paszportu lub dowodu osobistego.

 

  1. Nowenna Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

  1. W środę na Mszy św. o godz. 8.00 będziemy modlić się w intencji dobrej pogody na żniwa.

 

  1. Serdecznie zapraszam na 2 Rodzinny Festyn Parafialny, który odbędzie się w niedzielę 3 września w parku przy pałacu. Początek po Mszy św. o godz. 11.00. Osoby, które chciałyby wesprzeć loterię nagrodami oraz upiec placki zapraszam po Mszy św. do zakrystii.

 

  1. Polecam prasę katolicką.