Ogłoszenia Parafialne XVII Niedziela Zwykła 30.07.2017 r.

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 30.07.2017.

1. W tym tygodniu Biuro parafialne będzie czynne wyjątkowo w poniedziałek w godzinach od 16.30 do 17.30

1. Nowenna Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Zapraszam na adorację w intencji powołań oraz za kapłanów o godz. 17.30.

1. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja od godz. 20.00. Podczas adoracji również będzie okazja do spowiedzi.

1. Chorych odwiedzę z Komunią św. w piątek od godz. 9.00.

1. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszam na Mszę św. o godz. 9.00, a po Mszy na spotkanie formacyjne. Składak przeznaczona będzie na inwestycje parafialne.

1. Już dzisiaj serdecznie zapraszam na 2 Rodzinny Festyn Parafialny, który odbędzie się w niedzielę 3 września w parku przy pałacu. Początek po Mszy św. o godz. 11.00.

1. W zeszłym tygodniu podczas święcenia samochodów zebraliśmy 965 zł na rzecz zakupu pojazdów dla misjonarzy. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.